!!! KONKURS !!!
"Zostań Deathclawem Literatury"
Zasady głosowania:

1. Każdy członek Bractwa dysponuje 3 punktami (głosami), które może oddać na dowolną pracę biorącą udział w konkursie, pod warunkiem, że nie jest to jego własna praca.

2. Punkty(głosy) można rozdzielić pomiędzy:
* 3 prace po jednym punkcie
* 2 prace - po 2 i 1 punkt
* lub wszystkie trzy głosy oddać na jedną pracę.

3. Głosować należy przez wysłanie listu na adres Vault Dwellera Rhotaxa (kulikm@friko3.onet.pl) i zaznaczenie w nim tytułu pracy i ilości przydzielonych punktów.

4. 3 najlepsze prace (te, które uzyskają najwięcej punktów) zostaną nagrodzone tradycyjnym browarkiem, oraz... NAGRODAMI - NIESPODZIEWANKAMI przygotowanymi przez Vault Dweller'ów

5. Bracia, którzy nie nadesłali prac na konkurs, i nie usprawiedliwili/zwolnili się u Vault Dwellerów, niech już szykują piwo dla reszty kolegów i koleżanek z Bractwa.

6. wyniki konkursu ogłoszne zostaną po nadesłaniu wszystkich głosów i wtedy odtajnieni zostaną autorzy prac, a same prace umieszczone zostaną w ogólnodostępnym archiwum bractwowym (chyba, że autor nie bedzie sobie tego życzył).
 

A OTO NADESŁANE PRACE:

300 kapsli
Gamma projection
Mama
Na powierzchni
Nowy świat
Opiekun
Ostatni Patrol
Phoenix
The Velvet Vault
Welcome to New Reno
 

...i trzy słowa od ojca prowadzącego, od Vault Dwellera Rhotaxa znaczysię.
Bracia! kupcie sobie słowniki, zgodnie z umową mieliscie sprawdzac ortografię i tym podobne duperele, tymczasem wyglądało to jakbyscie pisali  na konkurs " kto zropi fiecej buenduf  f  jednei linice"..
Odpusciłem sobie poprawianie po kilku linijkach textu, więc nie dziwcie się, że wygląda to tak jak wygląda. ;P

BACK