LARP "Ulica wolności 2: Reguła przetrwana"
2004.07.10

10. lipca 2004 r. członkowie Brotherhood of Beer wzięli udział w rekonstrukcji historycznej wydarzeń w kompleksie G1


    "G1 to historyczne miejsce. Mylone często z odosobnionym więzieniem, tak naprawdę jest najostrzejszą znaną kolonią karną. To właśnie tu decyzją Biura Politycznego umieszczano najgorszych przestępców i zbrodniarzy razem z politycznymi przeciwnikami Pierwszego Sekretarza. Najgorsza swołocz z najgroźniejszą elitą tu właśnie musieli się przyzwyczaić do wspólnego życia.
    Kompleks G1 był świadkiem wielkiego wydarzenia, jakim było przypadkowe dostanie się pomiędzy swych najzagorzalszych wrogów Casey LaCan - Gubernator Miasta Freeport. Wmieszała się w tłum nowych zesłańców i tylko bohaterska postawa agentów PolitBiura i dużo szczęścia pozwoliły jej ujść z życiem.
    Wydostanie Gubernator z więzienia odbiło się trochę na zdrowiu jego starych mieszkańców. Tym niemniej zanim do tego doszło, zabili jednego agenta PolitBiura, zgwałcili drugiego, zjedli kilku nowych współwięźniów i zabili Nata Gwałciciela - legendarną pod pewnymi względami postać Pustkowi.
    Rekonstrukcja historyczna przypomniała też jak trudne warunki wychowały przyszłą elitę społeczno - polityczną Pustkowi - czyli Bractwo właśnie. Zwolnieni z więzień i puszczeni w pierwszej linii w najgorszych konfliktach zdobyli najszlachetniejsze szlify jako prawdziwe diamenty wojny."

- Kret


Bracia i Kaczucha w drodze na konwent


pamiątkowe zdjęcie przed wyjazdem do ośrodka G1


przytulny kącik w celi weteranów

BACK